همکاری با ما

همکاری با ما

در متن زیر منظور از ارگس ، شرکت داده پردازان ارگس می باشد که شبکه یادگیری و آموزش ارگس (شیوا) را راه اندازی نموده است. و منظور از ارائه کننده ، مالک / مالکین دوره های آموزشی (اعم از مدرس، سرمایه گذار و هر کس دیگری که مالک اثر باشد) می باشد که دوره های آموزشی خود را در سایت ارگس عرضه می کنند.

 

درصد همکاری با ارگس چگونه است ؟

شبکه یادگیری و آموزش آنلاین ارگس (شیوا) تنها بستر عرضهٔ محتوا است و ارائه کننده را در فروش آن سهیم می‌کند. ارگس برای ارائه محتوای رایگان هیچ مبلغی را از ارائه کننده دریافت نخواهد کرد و همواره بازاریابی را بر روی محتوا انجام خواهد داد. اگر محتوا خریدنی (برای فروش) باشد ، ٪۷۰ از فروش به ارائه کننده تقدیم می‌گردد. ارگس محتوا را به هیچ‌وجه نمی‌خرد و دستمزد نمی‌پردازد.

 

محتوای من چقدر می ارزد؟

ارزش گذاری محتوای ارائه کنندگان به عهدهٔ خود آنها است. اما ارگس بر اساس معیارهای مختلف رشد بازار و قیمت‌های رقابتی، بازهٔ قیمت را به تولید‌کننده پیشنهاد خواهد داد. ارائه کننده می‌تواند بر اساس تشخیص و سیاست‌های رقابتی خود، قیمت نهایی را مشخص کند.

 

نحوه و شرایط تسویه در ارگس چگونه است ؟

در پنل مدیریتی ارگس ، لیست کاملی از فروش، درآمد، میزان بازخورد، و تعداد شرکت‌کنندگان در اختیار ارائه کننده قرار می‌گیرد تا در تولید آموزش‌های بهتر به وی کمک کند. در صورتی که مبلغ حساب شما بیشتر از سی هزارتومان باشد، در هر زمانی که مایل بودید می‌توانید درخواست تسویه حساب خودتان را بدهید. ارگس در روزهای پنجم و بیستم هر ماه به درخواست‌های تسویه رسیدگی می‌کند.

 

چگونه محتوای خود را در ارگس ارائه نمایم؟

شما ابتدا باید درخواست خود را به عنوان ارائه کننده به یکی از روشهای زیر برای ما ارسال و یا اعلام نمایید:

ارسال ایمیل به : argess_co@yahoo.com

تماس تلفنی با شماره : 09212822359 آقای مجتبی کمانکش

 

سپس بخشی از محتوای قابل عرضه خود را برای ما ارسال نمایید تا مورد ارزیابی قرار گیرد و در صورت لزوم ، پیشنهاداتی از طرف کارشناسان ارگس برای بهبود محتوای تولید شده در اختیار شما قرار داده شود.

 

بعد از اینکه محتوای شما مورد ارزیابی قرار گرفت ، کنترل پنلی در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید توسط آن فایلهای خود را آپلود نمایید تا با نام شما در سایت برای عرضه قرار داده شود.